ТОП 10: Рейтинг найкращих антирадарів 2018

До завершення 2018 рік залишається ще кілька місяців, що не заважає виробникам і експертам вже сьогодні скласти ТОП-10 кращих антирадарів. Рейтинг складений на основі кількості продажів кожної моделі і їх безпосереднього тестування автомобілістами.

Випробування проводилися на літніх трасах з характерною для них концентрацією відеокамер. Насиченість траси інструментами контролю та фіксації порушень можна побачити на Яндексі та інших ресурсах.

Інформація допоможе оцінити переваги конкретного антирадара, оптимальне співвідношення ціна / якість, допомога в запобіганні штрафів і санкцій. За його користувачів, викладеному на Яндекс Маркет та інших майданчиках в число самих надійних антирадарів увійшли 10 моделей. Всі вони змогли гідно протистояти засобам ДАІ, зумівши захистити власника від прогресуючого зростання платіжок.

ТОП 10 в рейтингу: Mio MiRaD 865

Китайський антирадар, який пробився в ТОП-10 за рахунок поєднання простоти, функціональності і доступної ціни. Пристрій працює в діапазонах Х, К, Ка, Ku, зчитує короткохвильові радари і миттєво помічає поліцейські комплекси Стрілка і Робот. Чи не використовуються діапазони можна відключати. Вбудований модуль GPS з оновлюваною базою, дає можливість детектувати камери і засоби фіксації, які не випромінюють імпульси.

На їхній основі функціонує відома автодору. Тепер завдяки антирадари вона завчасно зчитується, дозволяючи водієві виправити свою поведінку на дорозі. Оповіщення передається за допомогою звуку і світлових сигналів. Вбудовані режими Місто / Траса, вибираються в залежності від місця руху авто. В цілому це добротний і недорогий антирадар, який добре підходить для наших умов.

ТОП 9 в рейтингу: Prestige RD-301

Компактний антирадар з кутом огляду в 360 градусів і спрощеною системою управління. Виріб працює в декількох діапазонах, виявляє всі камери і радари і акуратно повідомляє про них водієві, не відволікаючи його від дороги. Користувачі відзначають практично нульовий показник помилкових спрацьовувань.

Тут вбудована опція настройки максимальної швидкості, що дозволяє пристрою оперативно реагувати на імпульси. В середньому антирадар інформує водія про камері і співробітників з відстані в 800 метрів. Дизайн пристрою простий і невибагливий, бази періодично оновлюються. Користувач може регулювати гучність оповіщення, а вся інформація виводиться на екран. У співвідношенні ціна / якості це одна з найбільш гідних моделей.

ТОП 8 в рейтингу: Whistler 119ST +

Бюджетна новинка, що надійшла в продаж у квітні 2016 року. Доступна ціна не впливає на якість і функціонал антирадара. Його випробування проводилися в Татарстані, де свої комплекси традиційно тестують співробітники ГИБДД. В результаті не було отримано жодного штрафу. Виріб повністю адаптовано під російські умови, будучи виконано на основі GPS приймача. Такі моделі поступово витісняють супергетеродинні версії, оскільки вони не детектируют стаціонарні системи, а саме на них активно переходить поліція.

З інших особливостей виділяється простий матовий корпус, кріпильний механізм, система управління, яка укладається в 3 кнопки. Сигнали про радарах подаються за допомогою світлодіодів, чим сильніше вони світять, тим ближче небезпека. Голосове сповіщення передбачає набір звуків, розібратися в яких користувач зможе протягом часу. Купуючи антирадар, водій отримує робочу конячку, особливої ​​вишуканості тут немає, але їх відсутність з лишком компенсує низька вартість і надійність виробу.

ТОП 7 в рейтингу: Sho-Me G-700STR

Недорога, але ефективна модель. Антирадар здатний визначати сигнали всіх поліцейських комплексів, які використовуються в Росії і СНД. Він працює в 4 діапазонах X, K, Ka, Ku, ловить лазерні імпульси і успішно детектирует радар Стрілка. Користувачеві доступні 2 режими роботи Місто і Траса, що дозволяє фільтрувати помилкові сигнали. Виявлення імпульсу супроводжується звуковим сигналом і відображенням інформації на дисплеї, яскравість якого можна регулювати.

У комплекті з антирадаром йде кріпильний механізм у вигляді кронштейна і липучок. В середньому антирадар детектирует засоби фіксації й камери з відстані 1200 метрів і має гарну захистом від впливу перешкод. Модуль GPS має вбудовану базу даних. У ній вказані поліцейські радари, засоби фіксації, пости ДПС і муляжі. Додатковою перевагою антирадара виступає міцний корпус.

ТОП 6 в рейтингу: Neoline X-COP 4000

Одна з моделей в лінійці антирадарів Neoline. Вона представлена ​​вже давно, але завдяки надійності не втрачає розташування автолюбителів. Як і всі серійні моделі має вбудований модуль GPS з оновлюваної кожні 2 тижні базою, вона знаходиться на сайті neoline.ru. Дані в неї можна вносити і самостійно, завантажуючи координати виявлених камер. Антирадар успішно детектирует поліцейські комплекси, в тому числі найпоширеніші версії Стрілка і автодору.

В основі пристрою лежить чутливий приймач SDTCT Plus здатний засікати самі малопотужні сигнали на відстані в 1,5 км, незалежно від ландшафту і погодних умов. Антирадар не страшні і мобільні засідки, сьогодні вони зустрічаються рідко, але здатні принести чимало неприємностей. Гучність звукового оповіщення залежить від сили імпульсу поліцейського радара. Режими Місто / Траса перемикаються автоматично і відсівають помилкові сигнали.

ТОП 5 в рейтингу: КАРКАМ СТЕЛС 3+

Даний антирадар являє собою третю за рахунком модель в лінійці КАРКАМ. У ньому втілилися всі попередні досягнення компанії. Розробку відповідної продукції фірма веде не так давно. З цим пов’язана оригінальність її виробів, що дозволяє гідно конкурувати з маститими аналогами.

Антирадар КАРКАМ СТЕЛС 3+ обладнаний чутливим приймачем. Він миттєво зчитує випромінювання відеокамер і радарів ДАІ. Також користувачі отримують у своє розпорядження модуль GPS, продуктивний процесор, зручна панель налаштувань. Варто антирадар недорого і, за відгуками автолюбителів з лишком окупає вкладені гроші. В умовах Росії і країн СНД дана модель авто електроніки постає одним з найоптимальніших варіантів.

ТОП 4 в рейтингу: SUPRA DRS-iG77VST

Модель називається Білка, її виробництво, як і левова частка інших антирадарів, ведеться в Південній Кореї. На відстані 2,2 км пристрій миттєво зчитує імпульси поліцейських систем: Стрілка, Робот, Амата, ЛІСД. Користувачі відзначають практично повна відсутність штрафів з моменту покупки антирадара. Деякі функції, включаючи настройку і тестування, виконуються в автоматичному режимі.

Водієві є голосове сповіщення, регулювання гучності, кілька рівнів виявлення імпульсів і ступінчаста система переходу. Цифровий фільтр захищає пристрій від помилкових спрацьовувань, а модуль GPS забезпечує інформування автолюбителя навіть про камерах і радарах, що не випромінюють радіосигнали. Бази даних можна регулярно оновлювати і вносити в них власну інформацію.

ТОП 3 в рейтингу: Playme QUICK 2

Чергове виріб від виробника PlayMe. Тут до уваги користувачів представлена ​​флагманська модель, яка б завоювати лідируючі позиції в своєму класі. Успіх антирадара обумовлений особливостями розробки. Вона проводилася на території Росії і адаптована до місцевих умов. Пристрій миттєво реагує на всі типи камер, що використовуються в РФ та інших державах колишнього СРСР. Структура радара включає супергетеродинний приймач з подвійним перетворювачем частоти, дисплей OLED, модуль GPS і потужний процесор.

Антирадар Playme QUICK 2 дуже чутливий до засобів відео фіксації, число помилкових спрацьовувань прагне до нуля. Цей пристрій вже встигло заслужити визнання російських автолюбителів. За невеликі гроші вони отримують ефективний і надійний антирадар.

ТОП 2 в рейтингу: Neoline X-COP 7500

Ще один гість з Кореї з широкою базою даних GPS. Антирадар миттєво детектирует, що входять до неї камери і радари. На сайті виробника neoline.ru, власник може постійно оновлювати бази. Ця функція являє собою фірмове ноу-хау, примітно, що в список входять поліцейські камери, радари і засоби фіксації не тільки Росії, але і Європи. У структуру моделі входить додаткова опція, спрямована на пошук частот поліцейського радара «Стрілка». Вона завчасно сигналізує водієві про небезпеку, дозволяючи прийняти заходи і повернутися в швидкісний режим.

При використанні антирадара в Європі слід відключати всі частотні діапазони, залишаючи активним тільки GPS. При налаштуванні водій може скористатися аудіо підказками. OLED дисплей виготовлений за допомогою органічних світлодіодів і не вигоряє. Координати виявлених радарів, водій може самостійно вводити в базу.

ТОП 1 в рейтингу найкращих: Street Storm STR-9900EX GL

Потужний і надійний антирадар преміум класу, чия поява в ТОП-10 не викликало сумнівів. Його розробка велася на основі процесора ST MicroElectronics з високим ступенем продуктивності і оригінальною опцією Extreme Sensitivity. Вона відповідає за швидкість реакції антирадара на камери і інші засоби фіксації. До складу антирадара входить модуль GPS з вбудованою базою поліцейських камер. «Родзинкою» моделі є багатошарова плата. Завдяки їй в невеликому корпусі уміщаються потужні компоненти, що перетворюють виріб у ефективний антирадар нового покоління.

Робочі параметри і широкий функціонал вдало доповнює стильний дизайн і компактні розміри. Антирадар має порівняно високу вартість, але, на думку користувачів, що встигли випробувати його на практиці, дуже швидко окупається.

На завершення слід зазначити характерну особливість рейтингу. Тут майже всі моделі є представниками бюджетного класу. Структура топа красномовно свідчить, що користувачі вже встигли засвоїти правило: дорогою не означає кращий. Сьогодні в антирадари найбільше цінують функціональність і ефективність, а дорогі моделі поступаються ринкові позиції практичним аналогам. Основними критеріями для покупки стають робочі властивості і зважена ціна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *